بسته توسعه ‌یافته ریکاوری اطلاعات

بسته توسعه ‌یافته ریکاوری اطلاعات

لازم به ذکر است که تقریبا هیچ ابزار تعمیر هارد دیسک یا ابزار ریکاوری اطلاعات کامل، عالی و بی‌نقص نمی‌باشد که بتواند تمامی مواردی که در بازیابی اطلاعات یا تعمیرات سخت‌افزاری هارد پیش می‌آید را تعمیر کند. اگر کسی به شما گفت ابزاری که او پیشنهاد می‌دهد چنین کاری را انجام می‌دهد، مطمئن باشید می‌خواهد سر شما را گول بمالد. با تکنولوژیهای خاص و منحصر بفرد ریکاوری اطلاعات، مجموعه‌ توسعه‌ یافته آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران خاص کسانی طراحی شده است که می‌خواهند کسب و کار بازیابی اطلاعاتشان را توسعه دهند و توانایی بازیافت اطلاعات خود و سازمانشان را بهبود بخشند. به منظور توسعه کسب و کار ریکاوری اطلاعات، مهمترین نکته‌ای که در روشهای جدید ریکاوری اطلاعات و تعمیرات هارد موارد مراجعه شده، لازم است در نظر گرفته شود این است که این ابزارها قرار نیست سریعتر از روشهای دیگر عملیات انجام دهند.

بسته توسعه ‌یافته ریکاوری اطلاعات آزمایشگاه تخصصی ریکاوری اطلاعات

مجموعه توسعه ‌یافته ریکاوری اطلاعات

مجموعه توسعه ‌یافته ریکاوری اطلاعات

این بسته ریکاوری اطلاعات شامل ابزار ریکاوری DFL-SRP USB3.0 و ابزار بازیابی اطلاعات DFL-URE USB3.0  می‌باشد. این دو ابزار نه تنها از لحاظ قیمت مقرون به‌‌صرفه می‌باشد، بلکه دارای مشخصه‌های خاص بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک می‌باشد که ابزارهای دیگر از این نعمت بی‌بهره هستند. هر تابع منحصر بفرد به کاربران کمک می‌کند تا اکثر موارد را تعمیر کنند، اما کاربرانی که از ابزارهای دیگر استفاده می‌کنند از این نعمت بی‌بهره می‌باشند. اگر کاربران موارد ریکاوری اطلاعات بسیاری داشته باشند و هر روز از این ابزار مجموعه توسعه‌یافته بازیابی اطلاعات استفاده کنند، با این کار می‌توانند بفهمند چند مدل کار با استفاده از این ابزار قابل انجام است. با استفاده از این ابزار توانایی های ریکاوری افزایش می‌یابد.

  • مشخصه‌هایی که در ابزار DFL-SRP USB3.0 All-In-One وجود دارد، در ادامه معرفی شده است. لازم به ذکر است یکی از ابزارهایی که در مجموعه نام برده وجود دارد مجموعه توسعه‌یافته بازیابی می‌باشد.

۱- تهیه نسخه ایمیج و بازیابی فایل فوق العاده پر سرعت، این موضوع بخاطر طراحی پورت USB 3.0   در DFL-SRP USB3.0 می‌باشد. کاربرانی که از این ابزار استفاده کنند می‌توانند کارایی عمل بازیابی اطلاعات هارد دیسکهای پر ظرفیت ترا بایتی TB (به‌خصوص 2TB, 3TB, 4TB) را افزایش دهند.

۲- راه‌حل سریع برای بازیابی  هارد دیسکهای Seagate که دچار خطاهای رایج شده‌اند.

۳- راه‌حل سریع برای بازیابی هارد دیسکهای WD که دچار خطاهای رایج شده‌اند.

۴- راه‌حل سریع برای بازیابی هارد دیسکهای Samsung که دچار خطاهای رایج شده‌اند.

۵- راه‌حل سریع برای بازیابی هارد دیسکهای توشیبا که دچار خطاهای رایج شده‌اند.

۶- راه‌حل سریع برای بازیابی هارد دیسکهای هیتاچی که دچار خطاهای رایج شده‌اند.

۷- تهیه نسخه ایمیج و بازیابی هارد دیسکهای خراب با سرعت بسیار بالا، همچنین بازیابی هارد با بدسکتور به‌صورت کارآمد.

۸- تهیه نسخه ایمیج از هد های انتخابی از تعداد برند های بیشتر هارد دیسک.

۹- ویرایش هد مپ WD در RAM و تهیه نسخه ایمیج.

۱۰- قابلیت بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای SATA و IDE از هارد های دسکتاپی یا لپ تاپی.

۱۱- تعمیر خرابیهای فیرم ویری از تمامی برندهای هارد دیسک. ویرایش ID، ریست اسمارت، حذف رمز عبور و تعمیر بدسکتور.

۱۲- استفاده از تکنولوژی های جدید و نوآورانه بازیابی اطلاعات…

  • با استفاده از ابزار بازیابی اطلاعات DFL-URE USB3.0، کاربران می‌توانند خرابیهای هارد دیسکهای USB در تمامی برندهای موجود را تعمیر کنند. با این کار می‌توانند موارد بازیابی بیشتری را نسبت به ابزارهای دیگر بدست آورند. مشخصه این ابزار شامل موارد زیر است.

۱- اتصال دو هارد دیسک USB به یکدیگر، یا USB2.0 یا USB3.0 تا اطلاعات گم شده را بازگردانند.

۲- بای‌پس کردن  رمزنگاری اطلاعات هارد دیسک USB ، تا با این کار بتوانند به منطقه اطلاعات به صورت مستقیم دسترسی داشته باشند.

۳- تعمیر خطاهایی که در فیرم ویر firmware  هارد دیسک WD USB رخ داده است، تا با این کار بتوانند اطلاعات گم شده را بازگردانند.

۴- تعمیر خطاهایی که در فیرم ویر firmware هارد دیسک Samsung USB رخ داده است، تا با این کار بتوانند اطلاعات گم شده را بازگردانند.

۵- دارای توابع بیشتری در مورد بازیابی اطلاعات هارد دیسک USB می‌باشد.

  • با استفاده از بسته توسعه ‌یافته ریکاوری اطلاعات آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران، کاربران نه تنها می‌توانند به‌صورت ترکیبی و استاندارد از تکنولوژیهای بازیابی و تعمیر هارد دیسک بهترین استفاده را ببرند، بلکه استفاده از آخرین و جدیدترین تکنولوژیهای روز می‌تواند لذتهای بسیاری را بهمراه داشته باشد. از جمله تکنولوژیهایی که در این مجموعه استفاده شده است در ادامه آورده شده است.

۱- تشخیص دقیقتر هارد دیسک ها و یافتن راه‌حل بهتر و سریعتر.

۲- امکان انجام موارد بیشتر عملیات بازیابی  و تعمیر هارد دیسک نسبت به ابزارهای مشابه.

۳- افزایش بهره‌وری از زمان کاربر به‌هنگام انجام ریکاوری و تعمیر هارد دیسک.

۴- دریافت پشتیبانی فنی مؤثر و نکات راهنمای مرتبط با ریکاوری بیشتر از فروم مخصوص کاربران آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین. در این فروم مهندسان باتجربه در تمامی زمینه‌ها به جمع ما دلفینی‌ها شتافتند و در جهت پیشرفت و توسعه این شرکت تمام تلاش خود را کردند.

  • با استفاده از مجموعه توسعه‌یافته بازیابی آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین، کسب و کار ریکاوری و توانایی در انجام عمل بازیابی رشد و توسعه فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

آموزش نحوه خریداری این محصول از آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران

خریداری این ابزار از آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران بسیار ساده و ایمن انجام خواهد گرفت. تنها لازم است با استفاده از پست الکترونیکی info@dolphindatalat.ir جزئیات مورد نظر در مورد نحوه ارسال محصول را ایمیل کنید.   کاربران بر اساس صورتحسابی که برایشان صادر می‌شود باید عملیات پرداخت را انجام دهند، پس از تأیید پرداخت، محصول به بخش حمل و نقل شرکت دلفین ارسال می‌شود. عملیات حمل و نقل بلافاصله آغاز می‌شود و شماره ردیابی محصول به ایمیل کاربر ارسال می‌شود. سپس مجوزهای خریداری محصول برای کاربر ارسال شده و کاربر می‌تواند در حساب فروم مجوزهای خرید ابزار را تنظیم کنند. برای برقراری ارتباط از طریق حساب اسکایپ رسمی شرکت دلفین لازم است به dolphin.data.lab پیام ارسال کنید تا اطلاعات جزئی بیشتری را دریافت کنید.

 در حال حاظر به دلیل افتتاح نمایندگی ایران تعداد محدودی از محصولات با تخفیف ویژه ( کمتر از قیمت جهانی ) بفروش میرسند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.