بسته راه اندازی بازیابی اطلاعات

بسته راه اندازی بازیابی اطلاعات

برای بالا بردن کارایی ارتباطات و افزایش قدرت پاسخگویی به تقاضای مشتریان در زمینه بازیابی اطلاعات هارد، آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران این “بسته راه اندازی بازیابی اطلاعات هارد” را فراهم کرده است. برای راه‌اندازی کسب و کار بازیابی اطلاعات هارد تنها ابزارهای ریکاوری اطلاعات مهم نیستند. مهمترین رکن در راه‌اندازی یک کسب و کار دانش استفاده از ابزارها و درک تفاوت مدلهای مختلف یک دستگاه می‌باشد. برای مثال برای راه‌اندازی کسب و کار ریکاوری اطلاعات نیاز است مدلهای هارد دیسک درک شده باشد. سپس نحوه استفاده از ابزارهای مختلف و دانش کلی درباره روشها و تکنیکهای ریکاوری اطلاعات هارد همگی دست در دست هم می‌دهد تا کاری از پیش برده شود.

مجموعه راه اندازی بازیابی اطلاعات

مجموعه راه اندازی بازیابی اطلاعات

بسته راه اندازی بازیابی اطلاعات آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران

داخل این مجموعه سه ابزار وجود دارد: ۱- ابزار DFL-SRP USB3.0 برای استخراج اطلاعات، ۲- ابزار شانه‌های هد هارد دیسک و ۳- ابزار استاندارد تعویض و جایگزینی هد و صفحات هارد دیسک، پلترها.

۱- ابزار DFL-SRP USB3.0 برای استخراج اطلاعات: این ابزار برای تهیه نسخه ایمیج، بازیابی فایل و تعمیرات رایج هارد دیسک مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران مبتدی نیز حتی بدون آموزش اولیه می‌توانند از این ابزار استفاده کنند و اطلاعاتی را بازیابی کنند. برای مثال ریکاوری اطلاعات منطقی، تعمیرهای رایج هارد دیسک Seagate، WD،Samsung, Hitachi و Toshiba. امکان ایجاد نسخه ایمیج از هارد دیسکهای مشکل‌دار که دارای مقدار زیادی بد سکتور هستند، فراهم آورده شده است و همچنین امکان استخراج مستقیم اطلاعات وجود دارد. این ابزار یکی از ابزارهای بسیار مهم برای بازیابی اطلاعات است که هر آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات باید داشته باشد و در هر زمینه ریکاوری اطلاعات کاربرد خواهد داشت.

۲ و ۳ابزار شانههای هد هارد دیسک و ابزار استاندارد تعویض و جایگزینی هد و صفحات هارد دیسک پلترها : از این ابزارهای به‌منظور سوا و دمونتاژ کردن هارد دیسک، نصب و سوا کردن هد، جدا کردن هد و جایگزین کردن هد به‌صورت کاملا ایمن استفاده می‌شود. این دو ابزار لازم است در آزمایشگاه تخصصی ریکاوری اطلاعات حضور داشته باشد، زیرا اگر کاربران بخواهند داخل هارد دیسکها را نگاه کنند، راجع به اجزاء فیزیکی داخلی هارد دیسک اطلاعات کسب کنند و بفهمند هر کدام چگونه کار می‌کنند، باید از این ابزار استفاده کنند. در کنار همه دلایل فوق، اگر کاربران در راه‌اندازی کسب و کار بازیابی اطلاعات جدی باشند، خیلی خیلی طول می‌کشد تا یاد بگیرند و موارد مختلف تعمیر هارد دیسک و مشتقات آنرا تمرین کنند. بنابراین از همان ابتدای ابتدا لازم است تمرینها شروع شود و کاربر تازه وارد شروع به آموزش کند. هر چه بیشتر تمرین کنید، موارد متفاوت را می‌توانید مدیریت کنید و با آن دست و پنجه نرم کنید. این حرفه فقط به تمرین و تجربه کاری احتیاج دارد.

برای راهاندازی کسب و کار ریکاوری اطلاعات یا راهاندازی بخش بازیابی اطلاعات در سازمان لازم است نکات زیر در نظر گرفته شود.

 

۱- هیچکدام از ابزارهای ریکاوری اطلاعات نمی‌توانند تمامی مراحل و تکنیکهای بازیابی اطلاعات و تعمیرات را به‌ عهده بگیرند. موارد مختلف در بازیابی و بازسازی اطلاعات به روشها و تکنیکهای مختلف نیاز دارد و گاهی ممکن است یک مورد اصلا قابل بازیابی نباشد.

۲- هر ابزار ریکاوری اطلاعات بخاطر توانایی‌ها و امکانات مختلفی که توسط سازندگان آنها ارائه شده است، دارای مزایای خاص خود می‌باشد.

۳- تمامی ابزارهای بازیابی اطلاعات نیاز به آموزش بخاطر نحوه استفاده از آن برای ریکاوری اطلاعات ندارد اما هر کسی هم که این ابزار را داشته باشد، به این معنا نیست که می‌تواند با استفاده از این ابزار قطعا اطلاعات را بازیابی کند. افراد باید زمان بگذارند و صبوری بورزند تا تمامی خطاها و شکستها را مطالعه کنند تا بتوانند مناسبترین راه‌حلی که توسط این ابزار ارائه می‌شود را بیابند و نحوه تعمیر و رفع مشکلات را تمرین کنند.

۴- بازیابی اطلاعات یک هنر جدی می‌باشد و کاربران باید تمامی توابعی که توسط ابزار ارائه می‌شود را مطالعه کنند. لازم است بدانند چه توابعی باعث از بین بردن اطلاعات و چه توابعی باعثریکاوری اطلاعات می‌شوند.

آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران از تکنولوژی خلاقانه ریکاوری اطلاعات و تکنولوژی استاندارد استفاده کرده است. آزمایشگاه دلفین با ترکیب این دو تکنولوژی سعی بر ارائه خدمات بسیاری در شرکتهای تخصصی IT و بخشهای خاص IT در سازمانهای مختلف دارد. این بخشها همانند بخش IT اینترپرایز، بخش IT دولت و پزشکی قانونی می‌باشند. با وجود این تجربیات مختلف، آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران با اعتماد بنفس بسیار بالا سعی در معرفی این مجموعه راه‌اندازی استخراج اطلاعات دارد.

با استفاده از مجموعه راهاندازی آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران، مشتریان نیز میتوانند کسب و کار بازیابی اطلاعات خود  را با اعتماد بنفس بالا  در سازمان خود را راهاندازی کنند.

مجموعه راه‌اندازی آزمایشگاه تخصصی بازیابی اطلاعات دلفین ایران به مشتریان امکان زیر را فراهم آورده است.

۱به حداکثر رساندن عملکرد بازیابی اطلاعات برای یکایک ابزارهای ریکاوری اطلاعات: هر ابزار بازیابی اطلاعات در اکثر موارد بازیابی اطلاعات کاربرد دارد.

۲پشتیبانی از اکثر تکنیکهای حرفهای ریکاوری اطلاعات: آزمایشگاه تخصصی ریکاوری اطلاعات جدیدترین و جزئی‌ترین راهنمای کاربری، مطالعات موردی، مطالعات موردی به‌صورت ویدئو، مستندات تکنیکی مرتبط دیگر، پشتیبانی از فروم، پشتیبانی از پست الکترونیکی، پشتیبانی آنلاین از موارد اورژانسی و در آخر پشتیبانی از راه دور را فراهم کرده است.

۳پیروی از قوانین مطالعات تکنولوژی بازیابی اطلاعات: با این کار ابتدا در مورد هارد دیسک اطلاعات کسب می‌شود و سپس نحوه تعمیر آنها شرح داده می‌شود.

۴- به حداقل رساندن سرمایه‌گذاری اولیه و ریسک ابزارها و توابع کاری واقعی: با استفاده از این مجموعه راه‌اندازی ریکاوری اطلاعات کاربران می‌توانند علاوه‌بر تمرین موارد مختلف بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسکهای مختلف، به یاد گیری و  بهبود تواناییهای خود کمک کنند تا بتوانند اطلاعات را به درستی بازیابی کنند و اعتماد بنفس بیشتری را در این زمینه بدست آورند.

برای اطلاعات از نحوه خریداری مجموعه راه‌اندازی بازیابی اطلاعات از آزمایشگاه تخصصی ریکاوری اطلاعات دلفین ایران لازم است با پست الکترونیکی  info@dolphindatalat.ir ارتباط برقرار شود. تیم پشتیبان به‌صورت ۲۴ ساعت به ایمیلها پاسخ خواهند داد. اگر به ایمیل ارسال شده شما پاسخ فرستاده نشد، حتما سیستم پست الکترونیکی ایمیل ما را بلاک کرده است. در چنین شرایطی لطفا به  ایمیل namdar.drc@gmail.com پیام ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.