پکیج کامل بازیابی اطلاعات هارد

پکیج کامل بازیابی اطلاعات هارد لابراتوار بازیابی اطلاعات دلفین ارائه دهنده­ ی کامل ترین راه حل های ریکاوری هارد دیسک برای تمام کاربران بالقوه دلفین میباشد.

پکیج کامل بازیابی اطلاعات هارد

پکیج کامل بازیابی اطلاعات هارد

بسیاری از کاربرانی که خواهان شروع و راه اندازی کسب و کار و ورود به بیزنس بازیابی اطلاعات در داخل کشورشان هستند ، آنها اطلاعاتی راجع به ابزارها ندارند ، آنها نمی دانند چه ابزاری را خریداری کنند!  کدام ابزار مورد نیازشان و کدام ابزار تامین کننده نیازشان است تا خریداری کنند ، در این هنگام تیم دلفین به شما می­گوید تنها چیزی که باید بررسی کنید این است که آیا آن سازنده و تامین کننده ابزار های ریکاوری پکیج کامل بازیابی اطلاعات هارد را برای شما فراهم می آورد؟

برای موفقیت در کسب و کار بازیابی اطلاعات کاربران نیاز به آماده سازی موارد زیر دارند:

1- ابزار ریکاوری اطلاعات بصورت حرفه ای

2- دریافت نرم افزار حرفه­ای پشتیبان

3- دریافت منابع نرم افزار

4- حمایت و پشتیبانی نرم افزار

5- دریافت مدارک فنی / مطالعه موردی / پشتیبانی از راه دور

6- دریافت تضمین کیفیت در سخت افزار  بازیابی اطلاعات

آزمایشگاه بازیابی اطلاعات دلفین تنها فروشنده موجود در بازار است که را حل­های بازیابی اطلاعات را بطور دقیق و کامل برای کاربران دلفین ارائه میدهد، و اعضای آزمایشگاه دلفین همیشه میگویند: ما از شرکت دلفین بخاطر خدمات و محصولاتش راضی هستیم و همیشه سعی میکنیم به بالاترین سطح عملکرد در ابزار و خدماتمان دست یابیم.

راه حل­ های کامل بازیابی  هارد دیسک شرکت دلفین بصورت زیر میباشد:

1- برای کیس ­های منطقی، فیرم ویر firmware  ای و فیزیکی، پیشنهاد ما  دستگاه همه کاره  DFL- SRP USB3.0   بعلاوه دستگاه  DFL- URE USB3.0 بعلاوه ابزار تعویض هد و پلتر است.

2- تیم دلفین خدمات پشتیبانی سریع از ایمیل، پشتیبانی تکنیک، اسکایپ و پشتیبانی از راه دور را ارائه میدهد.

3- شرکت دلفین منابع فیرم ویری firmware دونر را بصورت رایگان ارائه میدهد و کاربران دلفین دارای یک پلت فرم فیرم ویر firmware ویژه برای اشتراک گذاری  حرفه ای فیرم ویر firmware   میباشند و تمام کاربران میتوانند آنها را بصورت رایگان به اشتراک گذاشته و یا  بصورت رایگان از دیگران دریافت کنند.

4- مهندسان شرکت دلفین به شما در پیدا کردن هارد مشابه ، برد الکترونیکی هارد و فیرم ویر firmware  هارد کمک های شایانی خواهند کرد.

5- آزمایشگاه بازیابی اطلاعات دلفین برای کاربران جدید خود آموزش بازیابی اطلاعات دیسک را بصورت سفارشی  بوسیله­ ی U-دیسک  ارائه میدهد و کاربران  به  اسناد آموزش بازیابی اطلاعات بسیاری دست رسی خواهند داشت  و مطالعات واقعی موردی و دیگر اسناد و همچنین اسناد فنی را برای بکار گیری این ابزار برای رفع انواع مختلف مشکلات در این تمرین ها خواهد دید.

6- آزمایشگاه بازیابی اطلاعات دلفین تا یک سال از کیفیت محصول ضمانت خواهد کرد و در عرض این یک سال کاربران دلفین میتوانند در صورت بروز هرگونه مشکل در سخت افزار و آسیب دیدن آن ، آنرا با یک محصول جدید معاوضه کنند.

7- آزمایشگاه بازیابی اطلاعات  دلفین برای مشتریانش راه حل هایی پیشنهاد میکند که نیاز به یک بار هزینه دارد  هیچگونه هزینه جانبی دیگر و یا مخفی ندارد و کاربران اگر همراه ما باشند بدون صرف هزینه بیشتر و از دست دادن زمان  به هدف و مقصد خود خواهند رسید.

تیم دلفین از تمام کاربران شرکت دلفین مراقبت و پشتیبانی میکند و مایل است تمام کاربران را در رسیدن به موفقیت مورد نظرشان یاری دهد.

اگر شما به راه حل­های بازیابی کامل اطلاعات دلفین علاقه­مند هستید به ایمیل فروشگاه info@dolphindatalat.ir ایمیل بزنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.