کارت مانیتور SF Pro

کارت مانیتور WD HDD SF Pro

کارت مانیتور SF Pro آخرین محصول آزمایشگاه بازیابی اطلاعات دلفین است و به کسانی که در حال تعمیر و ریفربیشینگ  هارد دیسک­های وسترن دیجیتال هستندجهت نظارت بر پردازش selftest  بصورت آفلاین کمک می کند. همچنین این کارت موجت صرفه جویی در زمان برای تعمیر و همچنین بهبود روند تعمیرات ریفربیشینگ کاربران خواهد شد.

کارت مانیتور SF Pro

کارت مانیتور WD HDD SF Pro

پس از اینکه کاربران بهینه سازی آنلاین ARCO را با استفاده از دستگاه اتوماتیک تعمیر هارد وسترن دیجیتال اجرا کردند تا درایوها را مجددا احیا کنند، کاربران میتوانند درایوها را از کامپیوتر جدا کرده و  به یک منبع تغذیه خارجی متصل کنند تا تست SF بصورت آنلاین را اجرا شود. اما برخی از selftest ها ممکن است به علت مشکل هد و یا برخی مشکلات ناشناخته خرابی های داخلی HDD دچار مشکل شوند. در این زمان، کاربران متوجه این خرابی نمیشوند و معمولا باید بطور نرمال، پس از گذشت مدت زمانی هارد دیسک­ها را از منبع خارجی کشیده و مجددا به ابزارهای تست متصل می نمایندبه جهت یافتن لاگ SF و  پیدا کردن اینکه آیا عملیات با موفقیت اجرا شده است یا خیر.

اگر کاربران عملیات ریفربیشینگ احیا و ترمیم چند عدد هارد دیسک را در یک زمان  با هم اجرا کنند مشکلی نیست اما اگر کاربران بخواهند ده­ها، صدها،هزاران هارد دیسک را احیا کنند چه باید انجام دهند؟ کارت مانیتور SF Pro کنترل  مانیتور دلفین WD HDD SD، نمایش پروسه فعلی SF را بصورت زنده به شما نشان می دهد. در صورت بروز خطا، کارت مانیتور SF Pro، کد خطا را نمایش میدهد و کاربران میتوانند به راحتی دلیل خرابی را در اولین بار دیده و به درستی بهینه سازی را کنترل کنند.

در کارت مانیتور SF Pro پنج چراغ LED و یک صفحه نمایش LED (DS1) وجود دارد:

  • اگر LED1 ( وضعیت خطای LED ) به رنگ قرمز باشد و روی DS1 خالی بدون کد: به این معناست که هارد دیسک در وضعیت مشغول نگه داشته شده و یا SF نمیتواند شروع شود.
  • اگر چراغ فلش LED1 با سرعت یک هرتز در حال فلش زدن باشن (خاموش روشن شدن پشت سر هم) و کد خطای بر روی DS1 نمایش داده شود، به این معناست که خطا در طول اجرای SF یا بعد از اجرای آن اتفاق می افتد.
  • اگر LED1 خاموش باشد و DS1 پروسۀ جاری SF را نشان می دهد، به این معناست که SF به نرمی اجرا می­شود.
  • اگر LED2 سبز باشد، به این معناست که پروسۀ منظم SF برای به روز رسانی اطلاعات اجرا می­شود، همچنین با هر بار به روز رسانی خواندن اطلاعات SF، دکمۀ LED2 یکبار فلش می­زند.
  • اگر LED3 آبی باشد و با سرعت یک هرتز در حال فلش زدن باشن (خاموش روشن شدن پشت سر هم) و DS1 آخرین پروسۀ SF را نمایش دهد، به این معناست که SF با موفقیت کامل شده است. اگر خطایی در مورد هد بوجود آید، DS1 شماره خطای هد را نمایش خواهد داد.
  • LED4 و LED5 دسترسی منبع تغذیه را نمایش می­دهند.

منبع: http://www.dolphindatalab.com/product/wd-hdd-sf-monitor-card-pro

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.